Купуємо будинки в котеджному містечку "Шишкіно"

Выбір котеджа і визначення порядку фінансування

Якщо Ви вирішили придбати будинок або апартаменти в Центрі відпочинку «Шишкіно», Вам необхідно звернутись до Офису продажів, де Вашій увазі представлять варіанти вільних об'єктів, нададуть повну консультаційну підтримку з технічних та юридичних питань, ознайомлять з проектами договорів та погодять час відвідування Вами центру відпочинку для перегляду готового об'єкта або вибору ділянки для його будівництва.

Далі Вам необхідно вибрати конкретний тип об'єкту із запропонованих варіантів розташування на території Центру відпочинку, визначити разом із Компанією порядок фінансування (одноразовий чи поетапний). За погодженням з Компанією можлива розробка індивідуального проекту та будівництва по ньому будинку на вільній ділянці.

Укладання договору

Для цього необхідно надати Компанії копію паспорта та ідентифікаційного коду. Далі Вам буде надано для підписання договір купівлі-продажу майнових прав на об'єкт. Підписаний договір є основою для внесення оплати.

Перелік документів, що підписує Покупець із Компанією-Забудовником:

1. Договір купівлі - продажу майнових прав.

  • Додаток № 1. Опис та базовий рівень комплектації об'єкта.
  • Додаток №2. План об'єкта.
  • Додаток № 3. Копія Генерального плану із зазначенням місця розташування об'єкта.

2. Договір надання експлуатаційних послуг.

Після підписання вищеназваних документів Покупець може розпочинати виконання внутрішніх оздоблювальних робіт.

Далі фахівці Компанії спільно з Покупцем або на підставі виданої ним довіреності звернуться до реєстратора для проведення державної реєстрації права власності на придбаний об'єкт. За погодженням із Покупцем термін реєстрації може тривати від одного до чотирьох днів. З моменту реєстрації права власності у державному реєстрі прав Покупець стає повноправним власником об'єкта нерухомого майна.

Звертаємо Вашу увагу на те, що придбання будь-якого об'єкта можна розглядати на умовах розстрочки від Забудовника з початковим внеском від 50 % вартості без залучення банків та інших фінансових структур.

Дзвоніть: 095-239-09-09, 066-408-08-29

hostgator and ipage are top rated hosting companies, which focus to provide quality web hosting service.