Будинки в котеджному містечку в ШИШКІНО

Будинки від 150 до 370 кв.м.

Будинки від 400 до 700 кв.м.

Технології будівництва та рівень комплектації будинків

Будинок в «Шишкіно» здатний берегти тепло та затишок протягом десятків років. При будівництві та виборі технологій ми керувалися насамперед принципами якості та довговічності житла, враховуючи при цьому специфіку клімату.

Конструктивні елементи та зовнішнє оздоблення будинків

Фундаменти будинків - монолітний залізобетон із посиленим армуванням, надійно гідроізольований від підземних вод та атмосферних опадів.
Зовнішні стіни будинків, гаражів, а також внутрішні стіни та перегородки - керамічна цегла.
Покриття покрівлі – м'яка бітумна черепиця.
Утеплення фасаду – система зовнішньої теплоізоляції «мокрого» типу.
Зовнішнє оздоблення – декоративна акрилова штукатурка з нанесенням «під короїд», з архітектурним оформленням фасаду.
Вікна, а також двері терас та балконів - склопакети з високими показниками теплозбереження, фурнітурою нового покоління зі спеціальним захисним покриттям.
Огородження ділянок, балконів та терас виконується в єдиному архітектурному стилі, з елементами декоративного кування.
Єдиний стилістичний підхід витримується під час виконання елементів мощення біля будинків, під'їздів до гаражів, тротуарів.

Інженерні комунікації

1. Система енергопостачання. На території Шишкіно побудовано власну ТП із двома незалежними високовольтними введеннями електроживлення. Кожен будинок має вузол обліку з виділеною потужністю для котеджів 26 кВт, для дуплексів 12 кВт.
2. Система газопостачання. На території Шишкіно побудовано власну ШРП із підключенням до газопроводу високого тиску. Кожен будинок має вузол обліку.
3. Система холодного водопостачання. На території Шишкіно збудовано власну насосну станцію. Водозабір питної води здійснюється з артезіанських свердловин завглибшки 27 м і подається до кожного будинку для використання на господарські та питні потреби через свій прилад обліку.
4. Система опалення та гарячого водопостачання. У кожному будинку встановлюється газове опалювальне обладнання провідних європейських виробників з опціями гарячого водопостачання, що дозволяє здійснювати нові рішення щодо енергозбереження, диспетчеризації та комфорту.
5. Система побутової каналізації. Встановлено сучасну систему переробки каналізаційних стоків (біореактор).
6. Зв'язок, Інтернет, телебачення. На території селища гарне покриття операторів мобільного зв'язку МТС та Київстар, швидкісний 3G Інтернет від PEOPLEnet, впевнений прийом каналів супутникового телебачення. Ви завжди будете на зв'язку та в курсі подій.
7. Система автоматичного поливу. На території ділянки змонтовано систему автоматичного поливу на обладнанні та комплектуючих фірми Hunter (США). Водозабір для системи поливу здійснюється за допомогою окремої свердловини та насосного обладнання. (Див. ІНТЕРАКТИВНУ МАПУ, ця опція є на ділянках з позначкою «Виконані ландшафтні роботи»).
8. Ландшафт. При облаштуванні ділянок було завезено чорнозем, закладено газон. Виконані елементи ландшафтного дизайну та озеленення та розведення під систему зовнішнього освітлення. Побудовано альтанки, організовано систему дренажу, що відводить зливові води з ділянки. (див. ІНТЕРАКТИВНУ МАПУ, ця опція є на ділянках з позначкою «Виконані ландшафтні роботи»).
9. Благоустрій територій. У житловій частині селища виконані основні вулиці – проїзди для руху автотранспорту, з розміткою, покриття – вібропресована плитка. Організовано озеленення громадських територій, закладено газон з автоматичним поливом, прокладено пішохідні доріжки. Для активного відпочинку та дитячої комунікації виконано мотузковий парк та дитяче містечко у збереженому сосновому гаю зони рекреації, облаштовано спортивний майданчик для гри у волейбол, баскетбол, футбол.

Планування будинків

Запропоновані планування мають рекомендаційний характер, оскільки в основу конструктивних рішень було закладено принцип "вільного планування". Ваш (або наш) дизайнер запропонує Вам кілька індивідуально прийнятних варіантів організації простору, заснованих на тому самому проекті.

При розміщенні будинку на конкретній ділянці його проектні рішення можуть зазнавати незначних змін у зв'язку з особливостями кожної ділянки (збереження дерев, особливості ландшафту, інсоляції, комунікацій та інших факторів). Ці зміни можуть стосуватися поверхових площ, ганків, балконів і терас, гаражів (вбудованих, прибудованих або окремо стоячих) та навісів.


Дзвоніть: 095-239-09-09, 066-408-08-29

hostgator and ipage are top rated hosting companies, which focus to provide quality web hosting service.