Багато хто з нас замислюється про купівлю заміського будинку – ми хочемо дозволити собі бути подалі від загазованого міста та проводити час на природі.

Отже, чи варто купувати заміський будинок? Купити будинок – відповідь для тих, хто для цього, як кажуть, «дозрів», тобто вже втомився від міста, і може оцінити це придбання нерухомості як перспективу підвищення статусу, гідного комфорту, спокою, територіальної незалежності, збільшення особистого простору, оздоровлення та повноцінного відпочинку у природному середовищі. Купити окремий котедж у чистому полі чи будинок у селі – рішення на любителя, інакше кажучи – з можливими непередбачуваними наслідками. Навіть наші пращури селилися не поодинці - спільно легше протистояти різним зовнішнім впливам, створюючи таким чином поселення, села, потім міста. Відбувся процес урбанізації. Тепер нам стало і тісно, ​​і душно і неспокійно в перенаселених мегаполісах. І ми прагнемо знову жити ближче до природи, але вже зберігаючи звичний рівень міського комфорту – подавай нам і комунікації, і інфраструктуру, і безпеку, і однорідність соціального прошарку… Втіленням сенсу такої субурбанізації стають нині заміські котеджні містечка. Здоровий компроміс між міськими звичками та життям у сприятливому екологічному середовищі пропонує котеджне містечко «Шишкіно» - відокремлена територія на 17 Га соснового лісу, півгодини до міста гарною дорогою. Тут вам запропонують як окремі 2-3 поверхові котеджі до 500 м2 на ділянках землі близько 15 соток, так і зблоковані будинки - дуплекси площею від 140м2, однорівневої забудови. Абсолютно унікальною у нашому регіоні є можливість придбання заміської квартири 80-150 м2 у триповерховому клубному будинку на території котеджного містечка, з упорядкованою прибудинковою територією. Один вітчизняний гуморист, до речі, сказав, що квартира – це громадський транспорт, а будинок – як своя машина. Але ми то з вами розуміємо, що клас і того, й іншого може бути різним. Фігурально кажучи, на парковках Шишкіно ви знайдете і чудовий муніципальний трамвай Женеви, і перфект-болід із гоночної траси Монако. Єдина архітектурно-мистецька концепція Шишкіно ретельно продумана з урахуванням збереження природних особливостей навколишнього ландшафту – справжнього соснового лісу. При розробці проектів домоволодінь збережено фірмовий стиль, але кожному майбутньому власнику надається можливість вибору варіантів кольору та зовнішнього оздоблення, так що однакових будинків тут взагалі немає. Територія котеджного селища обгороджена периметральним парканом, професійно цілорічно охороняється, житлова частина впорядкована та озеленена. Гідне сусідство та великі перспективи для вимогливої ​​людини з фантазією та статками. Можна поки що невеликими – надається безвідсоткова розстрочка платежу від забудовника до 3-х років. Бажаємо вам весняного натхнення, умиротворення літньої млості, осінньої неспішної радості та затишного зимового спокою у чудових у будь-який час року природних чертогах нашого ближнього загороди! Шишкіно розташоване у закруті річки Самара, поблизу села Орловщина, 30 км до межі міста.

Питання - Відповіді:

- В який комплектації окремостоячий котедж передається покупцю?
Відповідь:
Котедж передається покупцю у наступній комплектації.
Конструктивні елементи:
- Фундамент з/б моноліт, стрічковий с проникаючею гідроізоляцією.
- Колони з/б монолітні.
- Зовнішні стіни з керамичної цегли.
- Покрівля по дерев'яній стропильній конструкції з покриттям битумною черепицею а її утеплення.
Внутрішне оздоблення:
- Двері вхідні зовнішні.
- Закладні для облаштування сходин.
- Окна та вітражі металопластикові.
Зовнішнє оздоблення:
- Фасад виконується за системою утеплення «вологим» способом (штукатурка з декором та додатковим утепленням).
- Цоколь фасада оздоблений декоративним каменем.
- Облаштування вимощення довколо котеджа.
- Декоративна металева огорожа балконів та терас.
- Облаштування доріжки від хвіртки до входу в котедж.
Комунікації*:
- Газопостачання - ввод в топкову газу низького тиску, встановлення засобів обліку, підключення котла.
- Електрика - ввод в котедж та підключення лічильника.
- ЛОС – облаштування каналізації та ввод в котедж (локальні очисні споруди).
- Опалення - прокладання опалення та встановлення радиаторів по зовнішніх стінах на першому та другому поверсі, за твиключенням вікон, сходових отворів та вітражів. В топковій – опалювальне обладнання «Buderus», «Viessman», «Bosch» та ін.
- Водопостачання - прокладання водопостачання, ввод в котедж до вузла обліку в топковій.
- Периметральна огорожа Об'екта є власністю Компанії та надається Покупцю в постійне користування.

- Які документи на будинок отримує покупець?
Відповідь:
Після реєстрації права власності на придбаний об'єкт Покупець отримує витяг з Реєстра майнових прав на нерухоме майно, а також технічний паспорт об'єкта.

- Як вирішене питання забезпечення охорони центра відпочинку?
Відповідь:
В центрі відпочинку «Шишкіно» забезпечується цілодобова охорона. Співробітники служби охорони постійно здійснюють патрулювання території центра відпочинку. Крім того, територия центра відпочинку огороджена периметральним парканом 3,6 м. заввишки.

- В чому різниця між власністю на земельну ділянку та її арендою по по відношенню до об'єкта нерухомості, розташованого на такій ділянці?
Відповідь:
Відмінність права оренди земельної ділянки від права власності на неї полягає лише в тому, що орендар не може розпоряджатися такою землею, тобто продати її, подарувати, заповідати або передавати в іпотеку. При цьому орендар може вільно володіти та користуватися земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування свого нерухомого майна, розташованого на ньому. Така земельна ділянка не може бути передана в оренду або власність нікому іншому, крім власника нерухомого майна. Це випливає із ст. 120 та 134 Земельного кодексу України. Така земельна ділянка передається в оренду власнику нерухомості без процедури аукціону на підставі заяви.

- Які гарантії прав власності на земельну ділянку у її орендаря?
Відповідь:
Оформлене у вигляді договору оренди право користування земельною ділянкою повністю забезпечує можливість власника нерухомого майна, розташованого на такій ділянці, вільно володіти та користуватися нею для обслуговування свого майна. Відповідно до ст. 120 Земельного кодексу якщо будівля розміщена на земельній ділянці, яка перебуває в користуванні, то у разі набуття права власності на ці об'єкти до набувача переходить право користування земельною ділянкою, на якій вони розміщені, на тих самих умовах та в тому ж обсязі, що були у попереднього землекористувача. Це означає, що коли на земельній ділянці знаходиться будинок, то орендодавець не має законних підстав для відмови у передачі у користування земельної ділянки для обслуговування такого об'єкта. Крім того, згідно зі ст. 27 Закону України «Про оренду землі» орендарю забезпечується захист його права на земельну ділянку, що орендується, нарівні із захистом права власності. Таким чином, для власника нерухомого майна оренда земельної ділянки надає такі ж гарантії непорушності права володіння та користування землею, як і право власності.

- Чи є обмеження по володінню і розпорядженню зблокованим котеджем порівняно з індивідуальним?
Відповідь:
Зблокований котедж (дуплекс) являє собою по суті два окремі котеджі, що мають конструктивно одну загальну стіну. Кожен із таких котеджів є окремим об'єктом нерухомості та права приватної власності. Тому правовстановлюючим документом на такий котедж буде свідоцтво про право власності на нерухоме майно, що оформляється БТІ та місцевою радою. Цей документ підтверджує право приватної власності на котедж. Власник котеджу ніяк не залежить від свого сусіда в питанні розпорядження своїм об'єктом, оскільки кожен з них має власні документи, що встановлюють право, і технічний паспорт.

Новини ШИШКІНО:

Квартири в оренду для сімейного відпочинку.

Мебльована, обладнана кухня, гаряча і холодна вода, опалення і кондиціонер, Wi-Fi -   інтернет, Smart TV.

До послуг мешканців користування об'єктами інфраструктури - відкритим басейном, дитячим водним атракціоном, спортивними і рекреаційними майданчиками, міні - гольфом.

Бронювання квартир можливе за умови повної передплати проживання.

Мінімальний строк оренди складає 7 днів.

Питання за тел. 099-231-93-02

Подробнее...

 

Вибачте, зараз наш СПА комплекс проходе реорганізацію і відвідувачів не обслуговує.Недоволен

Хаммам.   Сауна.  Офуро.  Ледяная купель.  Галотерапия.  Массаж.

Подробнее...

 

Страница 1 из 2

«ПерваяПредыдущая12СледующаяПоследняя»
hostgator and ipage are top rated hosting companies, which focus to provide quality web hosting service.