22 мая 2012

 

 

 

Нова послуга: внутрішнє оздоблення котеджів "під ключ" за індивідуальними дизайнерськими проектами

Внутрішнє оздоблення котеджу «під ключ» в залежності від обраних матеріалів та узгоджених опцій обійдеться Вам від 350 до 480 доларів за м2.

Чим вигідна послуга для власника котеджу:

1. Єдиний контроль якості всіх видів та етапів робіт.
Основною перевагою комплексного підходу до внутрішнього оздоблення котеджу є те, що над усіма виробничими процесами здійснюється єдиний контроль, це знижує ризики та підвищує гарантії якості. Функції контролю та координації покладаються на виконроба, який постійно знаходиться на об'єкті. Це передбачає відмінну узгодженість дій між усіма співробітниками робочих бригад, і навіть між різними етапами робіт.

2. Тільки професійні спеціалісти.
Компанія має постійних перевірених кваліфікованих фахівців з досвідом роботи, що також суттєво впливає на якість виконаних робіт.

3. Особиста відповідальність за результат.
Як правило, кожен окремий підрядник відповідає за окрему ділянку робіт, зрештою, при здачі ремонту виявляється багато дефектів, відповідальність за які будівельники перекладають один на одного. У той час як Компанія, яка виступає в ролі генерального підрядника, відповідає за весь комплекс робіт в цілому.

4. Прийнятні терміни, економія фінансів.
Виконання всіх робіт одним підрядником здатне значно скоротити час ремонту, а також вплинути на економію фінансових витрат. Найчастіше, час економиться за допомогою чіткого планування поставок матеріалів, а виконання робіт виконується строго за графіком. Таким чином процес здійснюється без простоїв та збоїв у роботі.

5. Закупівля та доставка необхідних матеріалів.
Крім того, Компанія бере на себе повне постачання об'єкта, включаючи закупівлю, підвезення, розвантаження та складування необхідних матеріалів та інструментів. Порада фахівця допоможе підібрати оздоблювальні матеріали з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Цей фактор виключає порожні витрати, у разі помилки підбору будівельних та оздоблювальних матеріалів, якби ви займалися цим самостійно.

 

Звоните: 095-239-09-09, 066-408-08-29

 

hostgator and ipage are top rated hosting companies, which focus to provide quality web hosting service.