ПРАВИЛА

перебування на території центра відпочинку

1. Загальні положення

1.1. Ці Правила визначають положення, що регламентують функціонування Центру відпочинку, на користь всіх власників об'єктів нерухомого майна, розташованих на його території, спрямовані на забезпечення раціонального використання інфраструктури Центру відпочинку, дотримання вимог пожежної та іншої безпеки в корпусах та в центрі відпочинку в цілому, норм, вимог та правил з охорони життя та здоров'я людей, збереження майна. Ці правила є обов'язковими для дотримання всіма власниками об'єктів нерухомого майна (далі – Власник) та особами, що знаходяться на території відпочинкового центру.

1.2. Метою цих Правил є забезпечення оптимальної життєдіяльності, ефективного та довготривалого функціонування об'єктів інфраструктури, елементів благоустрою території, інженерно-технічного та іншого обладнання, природної екосистеми, а також комфортне перебування на території центру відпочинку власників об'єктів нерухомості, членів їхніх сімей та гостей.

1.3. Власник зобов'язаний ознайомити всіх осіб, які живуть з ним у корпусі (у приміщенні для відпочинку), а також гостей, що запрошуються, з правилами поведінки на території центру відпочинку.

1.4. Власник несе відповідальність за дотримання зазначеними у п.1.3 особами цих Правил.

1.5. Для мешканців центру відпочинку та їх гостей встановлено стандарт сервісного обслуговування, що передбачає пакет експлуатаційних послуг, який діє для всіх Власників. Єдиний стандарт сервісного обслуговування необхідний підтримки в належному стані інженерних комунікацій центру відпочинку, і навіть територій загального користування та об'єктів інфраструктури. Можливість платного чи безкоштовного користування об'єктами інфраструктури центру відпочинку Власниками, членами їх сімей визначається Адміністрацією центру відпочинку.

Участь Власника у фінансуванні створення об'єктів інфраструктури (спортивні та ігрові майданчики, рекреаційні зони тощо) Центру відпочинку, на умовах погоджених з Адміністрацією центру відпочинку, надає йому право (членам його сім'ї) безоплатного використання таких об'єктів.

1.6. Власник центру відпочинку – ТОВ «СІТІ БІЛДИНГ» (далі – Адміністрація) має право обмежити можливість безкоштовного користування об'єктами інфраструктури центру відпочинку для осіб, які не брали участі у фінансуванні створення таких об'єктів. До об'єктів інфраструктури, у праві безкоштовного користування якими не можуть бути обмежені мешканці центру відпочинку та їх гості, належать дороги, проїзди, стежки, доріжки тощо, які забезпечують право проходу та проїзду до домоволодінь.

1.7. Дотримання цих Правил є обов'язковим до виконання Власниками, а також особами, які перебувають біля центру відпочинку. З метою забезпечення єдиного стандарту сервісного обслуговування інфраструктури та комунікацій центру відпочинку всі Власники зобов'язані укласти з Адміністрацією договір на надання сервісних послуг із забезпечення життєдіяльності Власників та членів їх сімей.

2. Загальні вимоги щодо утримання корпусів (приміщень для відпочинку)

2.1. Власник зобов'язується дотримуватись встановлених нормативних та технічних вимог при використанні, утриманні та ремонті, реконструкції та модернізації Корпусу, що знаходиться у його власності, або його частин без завдання шкоди іншим будинкам та спорудам, а також не допускати порушення прав і інтересів інших осіб, що охороняються законом.

2.2. У разі заподіяння шкоди іншим Власникам, власнику центру відпочинку (у частині місць загального користування, обладнання, елементів благоустрою території або іншому майну Центру відпочинку) Власник зобов'язується власним коштом відшкодувати завдану шкоду в установленому законом порядку.

2.3. Власники, а також особи, які проживають з ними в корпусах (приміщеннях для відпочинку), зобов'язуються:

2.3.1. Дотримуватись положень цих Правил.

2.3.2. Дбайливо ставитись до навколишньої екосистеми, елементів благоустрою, будь-якого майна на території Центру відпочинку, кому б воно не належало.

2.3.3. Дотримуватись правил пожежної безпеки.

2.3.4. Оплачувати послуги, які надають власник центру відпочинку, нести інші витрати відповідно до укладених договорів.

2.3.5. Дотримуватись правил техніки безпеки при користуванні побутовими електроприладами та іншим обладнанням.

2.3.6. Повідомити Компанії координати, номер телефону уповноваженої особи, з якою можна зв'язатися у разі аварійної ситуації.

2.3.7. У разі виявлення несправностей в інженерному обладнанні корпусу негайно вживати заходів щодо їх усунення, а також повідомити про це Адміністрацію центру відпочинку (службу охорони).

2.3.8. Дотримуватися санітарно-гігієнічних правил:

- утримувати в чистоті та порядку покрівлю, балкони, гараж, ганок;

- утримувати в чистоті та порядку прилеглу до корпусу територію, у межах існуючого огородження;

3. Порядок здійснення оздоблювальних та інших видів робіт у корпусах (у приміщеннях для відпочинку)

3.1. Ремонт та облаштування корпусу провадиться Власником за рахунок власних коштів.

3.2. Перед початком перепланування корпусу, здійснення оздоблювальних та інших робіт Власник повідомляє Компанію про призначення відповідального представника будівельної організації (підрядника) шляхом написання заяви на адресу Адміністрації.

3.3. Відповідальний представник організації, що залучається до оздоблювальних робіт, проходить вступний інструктаж у старшого зміни охорони центру відпочинку про правила проїзду та стоянки легкового та вантажного транспорту, складування будівельних матеріалів, проходу та знаходження на території центру відпочинку, часу роботи, на території Центру відпочинку, заходах безпеки при виконанні оздоблювальних робіт. Список працівників підрядної організації Власник передає у службу охорони центру відпочинку старшому зміні.

3.4. У разі зміни існуючого планування Корпусу, пов'язаного зі зміною несучих конструкцій, всі ризики, пов'язані з такими переплануваннями, несе Власник.

3.5. У разі перенесення газового обладнання проект такого перенесення має бути узгоджений відповідно до чинного законодавства, а також попереднього повідомлення Адміністрації.

3.6. Організації та фізичні особи, залучені Замовником для оздоблювальних робіт, зобов'язані дотримуватися вимог і керуватися правилами СНиП «Безпека праці в будівництві».

3.7.  Не допускається:

3.7.1. складування будматеріалів (в т.ч. піску, гравію, щебеню, ґрунту), інструментів, будівельного та іншого сміття в місцях загального користування (складування проводиться у приміщеннях на території індивідуальної ділянки);

3.7.2. використання на території Центру відпочинку будівельної техніки (авто-компресорів, САГ);

3.7.3. перебування на громадській території центру відпочинку будівельників у робочий час (будівельники повинні перебувати за місцем виконання роботи в корпусі або на індивідуальній ділянці, згідно з графіком з 8.00 до 20.00, роботи з великим шумовим ефектом проводяться в період часу з 10.00 до 18.00 і лише у будні дні );

3.7.4. перебування робітників та будівельників на території Центру відпочинку після 20.00, розпивання спиртних напоїв, куріння (крім спеціально відведених для цього місць);

3.8. Не допускається перепланування та переобладнання Корпусу, які призводять до порушення міцності або руйнування несучих конструкцій Корпусу, погіршення безпеки та зовнішнього вигляду фасадів, пошкодження або псування протипожежних та інших пристроїв, вчинення інших дій, що ускладнюють доступ до інженерних комунікацій та відпираючих (запираючих) пристроїв.

3.9. Виконання робіт з перепланування Корпусів, зміни їх функціонального призначення або встановлення нового інженерного обладнання повинно здійснюватися за умови дотримання всіх протипожежних норм, що діють, норм будівельного та технологічного проектування.

3.10. Власник не має права здійснювати з корпусом та іншим своїм особистим майном дії, які можуть завдати шкоди іншим Власникам або Адміністрації.

3.11. Замовник несе відповідальність за всі дії найнятих ним робітників під час їхнього перебування на території центру відпочинку.

3.12. При проведенні внутрішніх оздоблювальних та ремонтно-будівельних робіт забороняється демонтаж огорож, що огороджують індивідуальну ділянку, а також переміщення через забір будматеріалів та інструментів. Усі паркани на території центру відпочинку є власністю Адміністрації.

4. Правила експлуатації газового обладнання

4.1. У приміщенні топкової не повинно бути сторонніх речей та предметів

4.2. Повітря не повинно бути забруднене галогенопохідними вуглеводнями (утримуватися в аерозолях, фарбах, розчинниках, засобах для чищення), оскільки концентрація пари в приміщенні, а також попадання цих пар у зону згоряння газу може призвести до пожежі.

4.3. Приміщення повинно утримуватися в чистоті, сильне запилення не допускається, так як пил, що осаджується на пальнику, може стати причиною виходу його з ладу.

4.4. Вологість повітря має бути помірною, що є показником стабільності горіння полум'я та надійності роботи електроніки.

4.5. Приміщення топкової повинно добре вентилюватись. Закривати отвори для припливного повітря (кватирки) забороняється.

4.6.  Не допускається підключення до електричного ланцюга живлення котла інших енергоспоживаючих приладів та обладнання.

5. Правила пожежної безпеки

5.1. Власники зобов'язані:

5.1.1. дотримуватись чинного законодавства в галузі пожежної безпеки, вимог норм і правил пожежної безпеки, у тому числі щодо дій у разі виникнення пожежі;

5.1.2. повідомляти пожежну охорону про виникнення пожеж та вживати посильних заходів щодо їх гасіння, порятунку людей та майна, надавати можливе сприяння пожежній охороні під час гасіння пожеж;

5.1.3. мати у приміщеннях та будівлях, що перебувають у їх власності, первинні засоби гасіння пожеж та протипожежний інвентар (вогнегасник);

5.1.4. надавати у порядку, встановленому законодавством України, можливість посадовим особам пожежної охорони проводити обстеження та перевірки корпусів та інших будов з метою нагляду за дотриманням пожежної безпеки.

5.2. Власники зобов'язані дотримуватись правил пожежної безпеки при користуванні електричними, газовими та іншими приладами, камінами. Не допускати встановлення саморобних запобіжних пробок, захаращення запасних виходів, виконувати інші вимоги пожежної безпеки, передбачені чинним законодавством.

5.3. Власники корпусів зобов'язані дотримуватися запобіжних заходів при користуванні газовими приладами, предметами побутової хімії, проведенні робіт з легкозаймистими та горючими рідинами, іншими небезпечними в пожежному відношенні речовинами, матеріалами та обладнанням.

5.4. При експлуатації пічного опалення (камінів) забороняється:

5.4.1. залишати без нагляду печі (каміни), що топляться, а також доручати нагляд за ними особам, які не досягли 18 років;

5.4.2. розташовувати паливо, інші горючі речовини та матеріали поруч із піччю (каміном);

5.4.3. застосовувати для розпалювання печей (камінів) бензин, гас, дизельне паливо та інші ЛЗР та ГР;

5.4.4. топити вугіллям, коксом та газом печі (каміни), не призначені для цих видів палива;

5.4.5. використовувати вентиляційні та газові канали як димарі;

5.4.6. пережарювати печі (каміни);

5.4.7. проводити в установленому порядку обстеження та профілактику димових труб;

5.4.8. зберігати ПММ матеріали на об'єкті.

6. Правила пропускного режиму, що регламентують в'їзд особистого та службового автомобільного транспорту на територію центру відпочинку.

Проїзд на територію центру відпочинку можливий через один із двох в'їздів.

6.1 Південно-Східний в'їзд «Центральний» (для легкового автотранспорту):

6.1.1 безперешкодний проїзд транспортних засобів Власників, членів їхніх сімей у разі, якщо дані про них залишені власником на центральному КПП;

6.1.2 за погодженням Власником з охороною КПП – проїзд транспортних засобів гостей;

6.1.3 проїзд транспорту підрядних організацій, які виконують будівельні, ремонтні та сервісні роботи у будинках Власників;

6.1.4 проїзд транспортних засобів працівників експлуатаційної компанії;

6.1.5 проїзд пожежного автомобіля у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

6.1.6 Правила проходу через центральний КП регламентуються так само, як і проїзд транспортних засобів.

6.2 Технічний в'їзд:

6.2.1 проїзд спецтранспорту для вивезення сміття;

6.2.2 проїзд пожежного автомобіля;

6.2.3 проїзд вантажного транспорту;

6.2.4 проїзд транспорту організацій, які забезпечують ремонт чи обслуговування ГРП та трансформаторної підстанції за погодженням з експлуатаційною компанією;

6.2.5 Пішохідний прохід та проїзд через технічний в'їзд для тих, хто проживає в центрі відпочинку, та їх гостей, заборонено.

7. Правила руху транспортних засобів на території центру відпочинку, що регламентують пересування всіх видів транспортних засобів на території центру відпочинку його внутрішніми дорогами. Швидкість та маршрути пересування.

7.1. На території центру відпочинку можливе пересування транспортних засобів відповідно до такого порядку:

7.1.1. Легковим автомобілям Власників, членів їхніх сімей та їх гостям дозволено двосторонній рух по всіх вулицях, розташованих уздовж ліній окремо стоячих Корпусів.

7.1.2. На тупикових вулицях розворот дозволено лише наприкінці проїзду на спеціально відведених розворотних майданчиках.

7.1.3. Швидкість руху транспортних засобів на території Центру відпочинку – не більше 20 км/годину.

7.1.4. Стоянка / парковка транспортних засобів Власників, їх гостей, орендарів або підрядників дозволяється лише в межах домоволодінь*. У разі необхідності, можна орендувати 1 машиномісце на 1 добу на стоянці біля басейну без оплати, але за погодженням з Адміністрацією і не частіше 1 разу на тиждень.

7.1.5. В усіх інших випадках Власник зобов'язаний звернутися до Адміністрації щодо виділення йому місць на парковці на платній основі. Вартість послуг – при оренді до 1 доби –60 грн. на добу, оренда на місяць – із розрахунку 20 грн. на добу, оренда терміном від 1 до 2 тижнів – з розрахунку 30 грн. на добу.

7.1.6. Пріоритетність руху територією Центру відпочинку будь-якого транспорту регламентується дорожніми знаками та відповідною дорожньою розміткою.

* паркування біля басейну є єдиним можливим місцем стоянки транспорту, який з різних причин не може бути розміщений в межах домоволодінь

8. Правила користування інфраструктурою відпочинкового центру

8.1. Даний розділ регулює взаємовідносини, що складаються при використанні місць загального користування, до яких належать: паркування, відкриті спортивно-ігрові майданчики, відкритий басейн, мотузковий парк, гольф-майданчики та інші об'єкти ландшафтно-рекреаційної зони, що знаходяться у власності Адміністрації, що далі називають терміном - інфраструктура.

8.2. Усі об'єкти інфраструктури повинні використовуватися лише за прямим призначенням згідно з розпорядком, встановленим Адміністрацією для кожного конкретного об'єкта Інфраструктури. У розпорядку вказується час та регламент роботи спортмайданчиків, кортів, правила користування відкритим басейном, обмеження за віком дітей для кожного дитячого майданчика. Адміністрація, як власник інфраструктури центру відпочинку, має право встановлювати та стягувати плату за користування відповідними об'єктами.

8.3. Для сервісів, що є підприємствами комунального харчування, тобто ресторан, кафе, бар, встановлюється час роботи з 09:00 до 23:00 години. Цей час роботи може бути продовжено за погодженням з відпочиваючими індивідуально, у кожному конкретному випадку. У разі продовження часу роботи сервісів, що знаходяться в будинках люди несуть відповідальність за дотримання громадського порядку (дотримання оптимального для цього часу доби рівня шуму, уникнення конфліктних ситуацій тощо). Особам, які порушують громадський порядок, наступного разу може бути відмовлено Адміністрацією у праві користування даними об'єктами після встановленого часу роботи згаданих вище сервісів.

8.4. Не допускається:

8.4.1. залишати дітей віком до 8 років без нагляду дорослих у громадських та інших місцях центру відпочинку;

8.4.2. порушувати регламент роботи об'єктів інфраструктури;

8.4.3. допускати псування майна центру відпочинку (лавки, тренажери, дитячі гойдалки, гірки та ін.), а також смітити у громадських місцях;

8.4.4. порушувати порядок у громадських місцях центру відпочинку, а також на прибудинкових територіях;

8.4.5. миття автомобілів, заміна мастильних рідин;

8.4.6. вигулювати собак у місцях відпочинку, на дитячих майданчиках, спортмайданчиках, у рекреаційній (парковій) зоні.

9. Права та обов'язки власників корпусів у Центрі відпочинку

9.1. З метою забезпечення рівного дотримання прав громадян, Власники, члени їх сімей, гості та інші треті особи, які тимчасово проживають на території центру відпочинку, зобов'язані:

9.1.1. використовувати житлові та технічні приміщення Корпусу відповідно до їх призначення;

9.1.2. містити корпус та його нежитлові приміщення, а також прибудинкову територію, у належному технічному та санітарному стані;

9.1.3. дотримуватись правил пожежної безпеки, правил користування водопроводом та каналізацією, електричними, газовими та іншими приладами, а також правил утримання домашніх тварин;

9.1.4. при виїзді з Корпусу на тривалий час, у разі виникнення аварійних ситуацій, залишати Адміністрації контактні телефони та адреси близьких родичів або інших довірених осіб;

9.1.6. у разі здачі в оренду, надання корпусу (приміщення) на інше користування третім особам, повідомити про це Адміністрацію за 10 днів до моменту передачі. При цьому несення видатків зі сплати обов'язкових платежів та (або внесків) покладається на Власника. Використання орендарями об'єктів інфраструктури можливе лише з дозволу Адміністрації та за окрему плату;

9.1.7  брати участь у загальних витратах на утримання майна загального користування корпусу та своєчасно здійснювати оплату комунальних, експлуатаційних та інших послуг згідно з укладеними договорами;

9.1.8. у разі заподіяння шкоди Адміністрації, іншим особам відшкодувати її за першою вимогою;

9.1.9. при виявленні в житловому або нежитловому приміщенні корпусу, несправностей приладів газо-, водокористування, що призводять до витоків води, газу, вживати заходів щодо їх усунення та повідомити про це технічного спеціаліста Адміністрації;

9.1.10. забезпечити доступ представникам Адміністрації або організації, яка виконує відповідні роботи за договором з Адміністрацією, до обладнання, розташованого в теплогенераторному корпусі, у разі необхідності проведення регламентних чи аварійних ремонтних робіт.

9.2. Власникам, членам їхніх сімей гостям забороняється:

9.2.1. зберігати вогненебезпечні або вибухонебезпечні матеріали, а також речовини, що забруднюють повітря. Вогнепальну та іншу зброю зберігати тільки у відведених місцях та спеціальних сейфах, за наявності відповідних дозвільних документів.

9.2.2. зливати та скидати в локальні очисні споруди корпусу речовини, не призначені для переробки даною спорудою.

9.2.3. самостійно проводити ремонт опалювального, газового або електричного обладнання;

9.2.4. включати телевізори, радіоприймачі, магнітофони та інші гучномовні пристрої на велику гучність, грати на музичних інструментах, проводити ремонтні роботи або в будь-який інший спосіб порушувати тишу в Центрі відпочинку з 23.00 до 8.00.

10. Обмеження щодо території, що прилягає до Корпусу

10.1. Заборонено складувати та спалювати побутові відходи на прилеглій території та поряд з нею.

10.2. Тверде побутове сміття, попередньо упаковане в сміттєвий непрозорий поліетиленовий пакет, повинно бути винесене у спеціальний контейнер у технічній зоні.

10.3. Будівельне сміття, що виникло як результат проведення будівельних та оздоблювальних робіт, які проводять Власник, може складуватися на прибудинковій території, що прилягає до його корпусу, строком не більше трьох днів і вивозиться за його рахунок.

10.4. Заборонено вирубувати соснові дерева без письмового дозволу представників лісгоспу Новомосковського району, а також завдавати будь-якої іншої шкоди лісовим насадженням;

10.5. Заборонено розведення багать та інших вогнищ відкритого вогню у невстановлених місцях (за винятком спеціальних майданчиків для барбекю та багать).

11. Порядок екстреного доступу до корпусу (приміщення для відпочинку)

11.1.1. Власник може здати службі охорони центру відпочинку запечатаний та підписаний конверт із ключами від приміщень корпусу. У цьому випадку при виникненні аварійної або іншої ситуації, яка потребує негайного реагування, у разі відсутності мешкаючих у корпусі (приміщенні для відпочинку), Адміністрація (представник інженерно-технічного персоналу, начальник зміни підрозділу охорони) має право розкрити конверт із ключами від приміщень корпусу та супроводжувати спеціалістів для усунення аварії. У цьому випадку складається акт про відкриття конверта з ключем із зазначенням дати, часу відкриття та замикання Корпусу, зміст виконаних робіт, прізвищ співробітників, що входять до Корпусу. Компанія та/або інші організації, допущені компанією для усунення аварійної ситуації та/або її причин, не несуть відповідальності за збереження корпусу (у тому числі його конструктивних частин), елементів обробки Корпусу та майна, що знаходиться в корпусі, пошкодження яким завдано внаслідок аварії. Для цілей застосування норми, викладеної в цьому пункті, під аварійною ситуацією слід розуміти настання або загрозу настання обставин (у тому числі отримання інформації про це від третіх осіб), які можуть спричинити нанесення шкоди приміщенням та/або майну, що знаходиться в них, розташованому на території Центру відпочинку Власник може не надавати опечатаний конверт з ключами Компанії, у разі виникнення аварійної ситуації Компанія діє відповідно до чинним законодавством.

12. Правила утримання тварин

12.1. На території центру відпочинку забороняється утримання тварин, за винятком котів та собак дрібних декоративних порід.

12.2. Власники та члени їхніх сімей зобов'язані забезпечити перебування свійських тварин строго в межах територій своїх домоволодінь. Прохід тварин територією Центру відпочинку можливий лише у супроводі господаря, на повідку та під зобов'язання господаря про прибирання екскрементів.

12.3. Вигул тварин можливий лише за територією Центру відпочинку.

13. Загальні правила для власників, що здають свою нерухомість в оренду.

13.1. Повну відповідальність за перебування на території третіх осіб несе Власник.

13.2. Знаходження на території Шишкіного орендарів та третіх осіб допускається у присутності Власника нерухомості, що передається в оренду.

13.3. Перед здаванням об'єкта нерухомості в оренду Власник зобов'язаний ознайомити орендарів з поточними Правилами перебування на території, паркування та використання інфраструктури;

13.4. Допускається лише тривала оренда, терміном щонайменше 2 тижнів, з обов'язковою фіксацією необхідних реєстраційних даних орендаря;

13.5. Орендарям та всім третім особам заборонено користування всіма об'єктами інфраструктури без попереднього погодження з Адміністрацією;

13.6. Власнику необхідно заздалегідь подати письмове повідомлення до диспетчерської служби Центру відпочинку із зазначенням необхідних даних для здійснення встановленого контрольно-пропускного режиму.

14. ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ ВІДПОЧИНКУ МІЖ ВЛАСНИКАМИ І КОМПАНІЄЮ

14.1. Питання поточної життєдіяльності Центру відпочинку, які торкаються інтересів Власників, вирішуються спільною комісією, до складу якої входять представники Адміністрації та Власники або їх уповноважені представники. Власники повідомляють Адміністрацію про призначення своїх уповноважених представників.

14.2. Власники на засіданні комісії першим питанням обирають голову комісії, яка веде засідання.

14.3. Засідання комісії є правомочним, якщо на ньому присутні власники (або їх представники) у кількості не менше 60% від загальної кількості власників корпусів (приміщень для відпочинку). Кожен власник (або його представник) має один голос, адміністрація має право дорадчого голосу. Рішення приймаються простою більшістю голосів. Ініціатива щодо проведення зборів може виходити як від Компанії, так і від Власників.

14.4. Рішення, прийняті на засіданні Комісії оформлюються протоколом, який підписується присутніми на засіданні власниками (чи їх представниками) після чого передається уповноваженому представнику Компанії. Кожен власник (чи його представник) має право одержати копію протоколу.

14.5. Адміністрація після отримання протоколу засідання комісії готує відповідь по суті поставленого питання і в 10-ти денний термін передає свою відповідь голові комісії.

14.6. Адміністрація має право самостійно визначати порядок та строки подальшого розвитку інфраструктури Центру відпочинку, порядок виконання будівельних та ремонтних робіт на території центру відпочинку. Комісія не має права приймати рішення, які зобов'язують Адміністрацію нести будь-які витрати, якщо це не входить до її поточних планів.

Фильтр по заголовку 

Количество строк:  

hostgator and ipage are top rated hosting companies, which focus to provide quality web hosting service.